Elazar Drukuj E-mail

Co jest naszym celem?

4

Zasadniczym celem Fundacji In Blessed Art jest promocja szeroko pojętej sztuki sakralnej. W pojęciu tym mieści się sztuka ikonografii, muzyki, śpiewu... Nie chodzi jednak tylko o samą promocję sztuki dla sztuki. Chodzi o to, by w sztuce odnaleźć coś, co do mnie przemawia,  co mnie dotyka... By sztuka mogła być pomocą w nawiązywaniu relacji pomiędzy różnymi ludźmi. Chcielibyśmy bardzo, by to co robimy, nasze projekty i ich realizacja, były naprawdę miejscem spotkania człowieka z człowiekiem, człowieka z Bogiem, tradycją... By każde nasze spotkanie, warsztat, wystawa, koncert.... były chwilami odnalezienia się w różnorodności świata. Byśmy mogli się uczyć, jak realizować hasło: jedność w różnorodności!

Naszym celem jest więc człowiek. Spotkanie z nim. Wspólnota wśród wielu pomysłów. Chcemy też, by nikt nie czuł się odrzucony, gorszy, odstawiony na drugi plan, wyizolowany... przez swoje trudne doświadczenia, błędne decyzje, nałogi, słabości, chorobę. Jest naszym celem, aby wyciągnąć rękę do tych, których życie bardziej doświadczyło. Chcemy razem odkrywać ich Blessed Art - błogosławione dzieło w nich. 

W łączności i wspólnej pracy, w różnorodności chcemy poszukiwać swojego BLESSED ART czyli naszego błogosławieństwa życiowego.

Tym którym trudniej - chcemy pomagać.

Zagubionym - być drogowskazem.

Dotkniętym chorobą - łagodzącym okładem.

By kochać i okazywać miłosierdzie - było celem i doświadczeniem

Chcemy się uczyć, szukać, odkrywać i cieszyć owocami BLESSED ART!

 

Dołącz do nasz, pomóż nam, bądź z nami!

Odsłony: 482

Pomóż nam się rozwijać! Darowizna przez system PayU.


Bądź z Nami w kontakcie! Zapisz się na newsletter.