Elazar Drukuj

Interesuje Cię współpraca?

dziennikarzeDo współpracy w realizacji naszych projektów zapraszamy każdego, kogo interesuje nasza działalność. Zawsze jesteśmy otwarci na współdziałanie. Uważamy, że świat może się zmieniać kiedy działamy razem. Możemy wiele zdziałać i wiele zmienić jeśli tylko będziemy chcieć!

Nie jesteśmy fundacją, która chce się ograniczyć do pracy tylko w gronie zaangażowanych  chrześcijan. Jesteśmy w pełni otwarci, także na tych, stojących trochę z boku. Rozmawiać chcemy z każdym, kto tylko chce. Pomagać i wyciągać rękę do każdego, kto pomocy potrzebuje.

Komu pomagamy?

W szczególności chcemy pomóc tym, których życie zmieniło się i stało się trudne przez doświadczenie choroby, nałogu. Ludziom, którym się coś nie udało. Chcemy łamać barierę lęku przed ludźmi leczącymi się z narkomanii, AIDS... Być razem z nimi i być kimś pomocnym. To trudne wyzwanie. Jednak warto!

Do zaangażowania się zapraszamy wolontariuszy, osoby które lubią pomagać i cenią sobie takie działania. Zapraszamy również  inne fundacje do współorganizacji plenerów ikonograficznych, warsztatów pisania ikon, warsztatów śpiewu... Chętnie podejmiemy współpracę z uczelniami wyższymi, skąd możemy przecież czerpać wiele teoretycznej wiedzy. 

Nade wszystko zapraszamy do współpracy wszystkich, których sercom  droga jest sztuka sakralna w szerokim znaczeniu.

 

Obecnie współpracujemy

eleos logo eleos ukraineWspółpracujemy z ukraińską Fundacją Eleos-Ukraine z siedzibą w Kijowie. Wraz z nią zorganizowaliśmy pierwsze plenery ikonograficzne, odkrywaliśmy drogę do dalszego działania.

Strona Międzynarodowego Pleneru Ikonograficznego "Eleos" - www.plenereleos.com 

Fundacja Eleos-Ukraine jest organizacją zajmującą się szeroko rozumianą pomocą ludziom w Ukrainie. Zrzesza w jedną grupę duchownych i wolontariuszy, by udzielać bezpośredniej pomocy. Założona jako wydział pomocy społecznej tamtejszego Kościoła, działa na terenie całej Ukrainy i współpracuje z Polską. Pomoc dociera w postaci darów i pieniędzy, książek, ubrań, najpotrzebniejszych rzeczy, kursów rozwojowych, organizacyjnych...Stara się dotrzeć do wszystkich - od małych dzieci po wojsko.

Strona Fundacji - www.eleos.com.ua

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Odsłony: 694

Pomóż nam się rozwijać! Darowizna przez system PayU.


Bądź z Nami w kontakcie! Zapisz się na newsletter.