Elazar Drukuj E-mail

logo

Fundacja In Blessed Art

KRS 0000651122

NIP 9910507870

REGON  36603460400000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do Zarządu Fundacji In Blessed Art należą:

 

 BLD0517

EL'AZAR Hubert Kampa - prezes fundacji

W czasie studiów teologicznych rozmiłował się ikonografi bizantyjskiej. Od 2010 roku prowadzi swoją pracownię ikonograficzną, w której powstało ponad 300 ikon. Ikony znajdują się w polskich kościołach, prywatnych kolekcjach w Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Francji, USA, Izraelu… Wiele ikon posiadają również żołnierze broniący kraju w Polsce i Ukrainie. Jest także zawodowym florystą. 

Uczestnik międzynarodowych plenerów ikonograficznych, wolontariusz Fundacji Eleos-Ukraine, współzałożyciel i dyrektor Międzynarodowego Pleneru Ikonograficznego „Eleos”. Współtwórca wystawy „Modlitwa za Ukrainę” i „Modlitwa za migrantów” na terenie Polski i Ukrainy oraz międzynarodowych plenerów ikonograficznych "Eleos". 

Laureat Międzynarodowych Konkursów Poezji Chrześcijańskiej w Opolu. Nagrodzony medalem za „Poświęcenie i Miłość do Ukrainy” przez Patriarchę Kijowa i Całej Rusi – Ukrainy Filareta, Krzyżem Kapelana Polowego przez Żołnierzy 1 Batalionu 30 Brygady Zmechanizowanej Nowogród Wołyński.

Swój dorobek i talenty oddał w całości dla fundacji i w niej zaangażował się całkowicie.

"Praca i pomoc innym to to co lubię robić. Mnie to buduje, stawia na nogi i mobilizuje. Zazwyczaj więcej dostaję niż jestem w stanie sam zrobić, dać..."

 

 

 BLD0488

 

Michał Wirtel - wiceprezes

Urodzony w 1988 roku, pochodzi z Lublina. Pracę twórczą rozpoczął od projektowania plakatów oraz okładek płyt. Obecnie jest studentem piątego roku malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w pracowni prof. Macieja Świeszewskiego. Zajmuje się ikoną, współczesną chrześcijańską sztuką sakralną oraz malarstwem monumentalnym. Uczestnik wystaw zbiorowych oraz plenerów w Polsce (Gdańsk, Lublin, Kraków) oraz za granicą (USA, Ukraina).

www.mmwirtel.pl

 

 

 

 

 BLD0522

Piotr Mańczak - sekretarz

Ur. 1991 w Zielonej Górze. Absolwent malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jako malarz uczestniczył w wielu wystawach w Polsce i za granicą (m.in. w Muzeum Narodowym Sofii Kijowskiej, IS Wyspa w Gdańsku, PGS Sopot czy Gdańskiej Galerii Miejskiej). Obecnie wydawca przygotowujący pierwszy numer poświęconego malarstwu tytułu prasowego.

Osobista strona WWW: http://pmanczak.pl

 

 

 

 

 

Do Rady Fundacji należą:

 

 

TomaszChyraTomasz Chyra - przewodniczący rady

 

Mąż, ojciec szóstki dzieci. Magister Informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Doradca rodzinny po podyplomowym Studium Rodziny na  wydziale Teologicznym w Opolu. Nauczyciel Naturalnego Planowania Rodziny metody podwójnego sprawdzania. Właściciel firmy informatycznej CTSoft. Pracuje w firmie ATMOTERM SA na stanowisku zastępcy dyrektora Działu Systemów Informatycznych kierując 18-osobowym zespołem IT. Jest autorem programu komputerowego do naturalnego planowania rodziny CTLife oraz i systemu dla poradni NPR CTLife System. Od wielu lat prowadzi wykłady i prelekcje propagujące świadome i odpowiedzialne podejście do płodności. Od wielu lat członek stowarzyszenia Diakonia Ruchu Światło-Życie i wraz z żoną członek Domowego Kościoła. Wraz z żoną kształcą dzieci w domu i propagują Edukację Domową. Ponadto piłkarz, miłośnik górskich wędrówek, geocachingu, szachów, gier planszowych, spotkań towarzyskich, animator życia wspólnotowego, człowiek szalonych pomysłów, organizator, miłośnik samochodów amerykańskich, itd… 

 

 

 

 

joanna

Joanna Matlachowska-Pala

 

Jest lekarzem, po studiach na wydziale lekarskim AM w Poznaniu, specjalistą chorób wewnętrznych z wieloletnią praktyką na oddziale internistycznym oraz specjalistą medycyny paliatywnej. Pomysłodawczyni i współorganizatorka pierwszego Hospicjum Domowego w Opolu, w którym pracowała kilka lat jako lekarz wolontariusz, potem Hospicjum Domowego i Oddziału Opieki Paliatywnej „Betania”, którego obecnie jest kierownikiem, propagując idee hospicyjne.

Poetka, członek Unii Polskich Pisarzy Lekarzy. Od czasu debiutu w czasie Studenckich Dni Kultury Chrześcijańskiej w Krakowie, publikowała utwory poetyckie i prozatorskie na łamach wielu czasopism i antologii oraz antenie radiowej. Laureatka licznych ogólnopolskich konkursów literackich. Jest autorką czterech tomików poetyckich. Mieszka i pracuje w Opolu. Żona i mama trzech synów.  Poza pisaniem i poezją lubi turystykę górską, przyrodę, spotkania z ludźmi, czytanie, myśli, barwy i dźwięki, sztukę, muzykę, śpiew wielogłosowy, liturgiczny, w którym brzmi teologia i Pismo Święte.

 

 

 

julekJuliusz Szafrański

 

Skończył studia magisterskie na Wydziale Teologicznym I Poradnictwa Rodzinnego na Uniwersytecie Opolskim, a także studium podyplomowe z informatyki. Pracuje jako nauczyciel, katecheta. Jest ojcem dwóch uzdolnionych muzycznie synów. Wraz z żoną (muzykiem, plastykiem i terapeutą)   jest od lat członkiem Domowego Kościoła. Lubi muzykę, śpiew wielogłosowy rodzinne muzykowanie, sam, jako dawny absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia, gra na gitarze. Lubi piłkę nożną, wycieczki górskie. Mieszka w Opolu.

Odsłony: 315

Pomóż nam się rozwijać! Darowizna przez system PayU.


Bądź z Nami w kontakcie! Zapisz się na newsletter.